Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Joi Mar 28, 2024 4:28 pm
Vezi mesaje noi | Vezi mesaje proprii



Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Indatoririle jucatorilor 
Autor Mesaj
Site Admin
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 16, 2022 7:51 pm
Mesaje: 101
Vârsta: 39

Nickname server: [Old-Legends]eL-Fu
Răspuns cu citat
Mesaj Indatoririle jucatorilor
1. Nu va mai legati de admini si deciziile lor pe server. Daca aveti ceva de obiectat veniti aici sau mergeti pe grupul de steam. Asa puteti reclama un admin sau comportamentul lui.
Puteti cere o explicatie, dar nu escaladati in cearta.

Adminii nu raspund in fata jucatorilor, ci in fata celorlalti admini cu rank mai mare sau similar.
Adminii nu iau ban direct decat pentru coduri, pentru alte abateri primesc downgrade(li se scade rank) pana la player(in functie de gravitate si/sau frecventa).

2. Am tot primit reclamatii cu privire la faptul ca uneori nu sunt mutati jucatorii cand se fac alegeri sau nu li se pune tag-ul de catre admini. Acestea sunt indatoririle jucatorilor, iar faptul ca adminii fac asta pentru voi este un privilegiu pe care vi-l acorda, nicidecum un drept - NU CONFUNDATI ASTA.

In rest, imi puteti scrie oricand aveti vreo nelamurire, atat mie cat si colegilor mei, sau puteti posta pe forum in sectiunile dedicate.

Fac asta in speranta ca pe viitor ne putem bucura mai mult de joc si cat mai putin de certuri si drame pe server.

Multumesc si spor la joc!

_________________
TM, nu iesi in AK meu :))


Lun Mar 06, 2023 3:37 pm
Profil
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 1 mesaj ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by keviN for SkillSv.Ro.
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.027s | 20 Queries | GZIP : Off ]