Vezi mesaje fără răspuns | Vezi subiecte active Acum este Vin Mar 29, 2024 1:00 am
Vezi mesaje noi | Vezi mesaje proprii



Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Anunt important capacitate si regulamente server/forum 
Autor Mesaj
Site Admin
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 16, 2022 7:51 pm
Mesaje: 101
Vârsta: 39

Nickname server: [Old-Legends]eL-Fu
Răspuns cu citat
Mesaj Anunt important capacitate si regulamente server/forum
Salut,

Inainte de toate, va rugam sa consultati regulamentul serverului si pe cel al forumului, pentru a pastra o atmosfera relaxanta in ambele locuri si totodata a preintampina eventualele neintelegeri ce se pot crea.

In prezent serverul functioneaza cu 30/32 de jucatori si 2 sloturi rezervate. Sloturile rezervate pot fi ocupate doar dupa ce s-a atins numarul de 30 de jucatori si doar de cei care au acces (cei care au slot sau grad mai mare). Daca serverul este full, 32/32, deci si sloturile rezervate sunt ocupate, intrarea unui jucator cu acces pe server(slot sau grad mai mare) va face ca serverul sa execute comanda kick pe jucatorul cu cel mai slab scor. Speram sa se intample cat mai rar, ne cerem scuze in acest sens, este o solutie de compromis in sprijinul tuturor.

Incepand de azi, niciun admin nu va da kick vreunui jucator de pe server, cand acesta este plin, pentru a face loc unui alt jucator, indiferent de statutul acestuia(inclusiv slot/admin) si nici nu va folosi metoda "ies eu ca am slot/admin si intru inapoi".

Va reamintim ca cei care vor sa obtina acces pe server pot face acest lucru in sectiunea "Cereri Admin | Slot" si respectand instructiunile postate.

_________________
TM, nu iesi in AK meu :))


Mar Oct 18, 2022 2:46 pm
Profil
Site Admin
Site Admin
Avatar utilizator

Membru din: Dum Oct 16, 2022 7:51 pm
Mesaje: 101
Vârsta: 39

Nickname server: [Old-Legends]eL-Fu
Răspuns cu citat
Mesaj Re: Anunt important capacitate si regulamente server/forum
Anuntul momentan nu mai este valabil, pana cand reusim sa configuram un plugin decent, care sa nu dea kick jucatorilor in momentul in care un admin/slot rezervat se conecteaza.

_________________
TM, nu iesi in AK meu :))


Joi Ian 12, 2023 1:50 pm
Profil
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Răspunde la subiect   [ 2 mesaje ] 

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by keviN for SkillSv.Ro.
Translation/Traducere: phpBB România
[ Time : 0.018s | 19 Queries | GZIP : Off ]